Єфросініна гнівно звернулася до Баскова: стрічка в Instagram заповнена кадрами зі звільненої Бучі – таке не пробачимо

Послухайте це емоційне звернення та перешліть його своїм друзям та знайомим. Маша Єфросініна написала: «Кому Буча та Ірпінь, а – кому басків».

В Україні вже понад місяць триває війна. Агресор із росії вдерся в Україну і нещадно бомбить мирних людей. ЗСУ та весь український народ дає окупанту відсіч і вже почалося часткове визволення міст та сіл. Нещодавно було звільнено Буча. Те, що творили в Бучі з населенням російські нелюди шокувало не лише українців, а й усю світову спільноту. Це не армія, яку весь світ вважав “другою” на планеті. Це зброд мародерів та ґвалтівників. Прощення таким не буде ніде, де б вони не були. Ці злочини немає термінів давності.

Маша Єфросініна гнівно звернулася до російських ура-пропагандистів, у тому числі Миколи Баскова.
Послухайте це емоційне звернення та перешліть його своїм друзям та знайомим.
Маша Єфросініна написала: “Кому Буча та Ірпінь, а – кому басків”.

https://www.instagram.com/p/Cb5WX0TsZYk/

Україна звинуватила російські війська у навмисній різанині після того, як сотні тіл було виявлено в невеликих містах біля Києва, зокрема й у Бучі, після виведення російських військ.
Західні країни зараз намагаються запровадити додаткові санкції проти росії у відповідь на вбивства. Великобританія та Франція заявляють, що вони також підтримають розслідування Міжнародного кримінального суду.
Але росія заявила, що жоден мирний житель не постраждав від їхніх військ у Бучі та Ірпені, сказавши, що фотографії з цих міст були пропагандистськими. Однак у цю підлу брехню ніхто не вірить, не лише в Україні, а й у всьому світі. Шляхетний гнів нашого народу та ЗСУ наздожене цих нелюдів. Україна переможе!

Схожі новини