Учасник “МастерШеф. Битва сезонів” Віктор Перехрест допомагає постраждалим від війни: “Пішов у лави парамедиків”

24 лютого росія напала на Україну, не оголошуючи війни. Триває вже другий місяць протистояння добра і зла.

Скільки б горя не заподіяли російські окупанти, український народ не втрачає віри в перемогу ЗСУ.

Тим більше, що зараз кожен робить свій внесок у те, щоб це сталося якнайшвидше, і не обов’язково для цього бути на передовій.

Наприклад, багато зірок популярного кулінарного шоу “МастерШеф” з Ектором Хіменесом-Браво, Ольгою Мартиновською і Володимиром Ярославським боронять гуманітарний фронт та готують безкоштовні гарячі обіди для службовців територіальної оборони, військових, звичайних людей.

Допомагають їм у цьому внески волонтерів, за кошти яких закуповуються продукти і все необхідне.

МастерШеф. Битва сезонів учасники: Віктор Перехрест
Віктор Перехрест допомагає постраждалим від війни

Надзвичайно захопив своїм великим і хоробрим серцем переможець “МастерШеф. Професіонали-1” і учасник “МастерШеф. Битва сезонів” Павло Серветник, який з самого початку війни випікає свіжий хліб для всіх мешканців Херсонщини, де наразі дуже неспокійно.

Його колега по проєкту Катерина Велика зі своїм чоловіком у звичайному житті займаються криптовалютою, а зараз збирають шалені гроші на потреби українців та української армії.

Не відстає від них і Віктор Перехрест, про справу якого написали на офіційній сторінці “МастерШеф” в Інстаграмі — Вітя вже більше місяця займається медичною допомогою постраждалим від війни людям:

“Я пішов у лави парамедиків з початку війни. Зараз допомагаю жителям різних містечок, які справді потребують медичної допомоги. Роблю уколи, знеболюю, повертаю до тями. Я чітко для себе вирішив поки допомагати саме медициною, а не кухнею, хоча раніше працював шеф-кухарем у скаутському таборі і розуміюся на польовій кухні. Я тут потрібніший”, – розповів Перехрест.

Популярне зараз

Схожі новини