28-річна Марія Яремчук посеред війни розповіла, як її мама ходила на цвинтар до тата: “А довго буде боліти?”

Молода і талановита українська співачка, донька легендарного Назарія Яремчука Марія поділилася з численними фанатами історією про те, як її мама ходила на цвинтар до тата.

Марія Яремчук завершила кар’єру ще у 2018 році — несподівано для її слухачів. Причиною став, як не дивно, страх сцени, який співачка не змогла подолати.

Водночас з цим вона зникла з соціальних мереж, але з початком війни в Україні перервала мовчання і почала активно висловлювати свою громадянську позицію.

Марія Яремчук пішла зі сцени за власним бажанням
Марія Яремчук посеред війни розповіла, як її мама ходила на цвинтар до тата

Марія публічно засудила дії землячки Ані Лорак, котра зникла з радарів одразу ж після вторгнення російських військ.

Крім того, Яремчук днями виклала у своєму Інстаграмі пісню власного виконання під назвою “В чистім полі” та написала:

“В 2015-му році я почула цю пісню. Вагалася. Важка, складна, але геніальна. Проте одна історія не залишила іншого варіанту, крім як — вона потрібна. Якось моя мама прийшла на цвинтар, де похований мій тато, щоб навести там порядок. Поруч, на алеї слави цього цвинтаря у Чернівцях, є крило Героїв АТО. Двадцятирічні, тридцятирічні, зовсім молоді та старші Герої, які віддали своє життя з початку війни в 2014-му. До мами підійшла дівчина і задала одне питання: “Скажіть, а довго буде боліти?”. Мама сказала: “Завжди… Але ви навчитесь з тим жити”. Втрата коханого, близької людини, втрата людей через війну болітиме не одне покоління. Це наша спільна рана. Вічна пам’ять загиблим. Навіки в серці”.

Коментатори не пройшли повз публікації Марічки:

  • “Марія, з’являйтесь більше, співайте для нас, будь-ласка”;
  • “Це дуже хороша робота. Шкода, що її тоді так мало помітили. Але і пісня, і відео просто вивертає душу. Тоді від цього болю можна було тікати — в буденність і звичність. Зараз нікуди. Все звичне з’їла війна”;
  • “Вперше побачила цей шедевр і почула цю пісню… Ком в горлі, сльози на очах… Немає слів… Актуально, як ніколи… Слова, музика, ваше виконання і Бадоєв… Все співпало… Дуже сильна робота! Слава Україні! Героям слава! Не пробачимо, не забудемо…”.

Схожі новини