Ірина Федишин озвучила, яку суму грошей вона зібрала для ЗСУ: що хоче купити співачка для воїнів

У цей непростий воєнний час, коли агресивна росія напала на Україну, допомога для ЗСУ та тероборони від волонтерів набуває великого значення

Ірина Федишин, яка є успішною та талановитою українською співачкою, вирішила не стояти осторонь коли йде війна в Україні. Як і інші українські представники шоубізнесу співачка по можливості робить посильний внесок, щоб наблизити перемогу України над російськими загарбниками.
Нещодавно Ірина Федишин на своїй сторінці в інстаграм розповіла, чим вона займається і як бере участь у наближенні перемоги. Співачка як волонтер плете захисні сітки та також купує для ЗСУ та тероборони необхідні їм речі. Водночас Ірина Федишин займається збиранням коштів. Вона вже зібрала 300 тисяч гривень.

Ірина Федишин розповіла, чим вона займається

Ірина Федишин написала: “Ми продовжуємо боротися на всіх фронтах з повною енергією”.
За ці зібрані гроші співачка хоче купити для ЗСУ та тероборони взуття, каски, рації, ліки та пауербанки. Для тих людей, які хочуть надати фінансову допомогу, Ірина Федишин повідомила, що дуже потрібні бронежилети. Це неоціненна буде допомога. Оскільки для військових, які перебувають на передовій, бронежилети рятують життя. Завдяки таким людям, як Ірина Федишин та іншим представникам шоубізнесу Україна обов’язково переможе. Вже зараз намітився переломний момент у війні. Ворога зупинено, а деякі його частини пішли з нашої землі.
Після того, як рашистів буде вигнано з України, ми відбудуємо зруйновані міста та села. Наша Батьківщина стане ще кращою, ніж була до війни. Бережіть себе та своїх близьких. Не панікуйте та вірте лише офіційним українським ЗМІ. Не звертайте увагу на фейки, які розповсюджує російська пропаганда. Слава Україні!

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.