Переможець МастерШеф-7 Вадим Бжезинський Пава зібрав для ЗСУ понад 2 мільйони гривень: “Не знаєш, що може статися”

Переможець 7 сезону кулінарного шоу "МастерШеф" та учасник "МастерШеф. Битва сезонів" Пава Вадим Бжезинський активно займається волонтерською діяльністю на війні.

24 лютого життя українців розділилося на до і після — саме того ранку росія розпочала повномасштабну війну проти України.

Переможець МастерШеф-7 Пава прокинувся від дзвінків близьких, друзів і знайомих про те, що країну бомблять російські війська.

Вадим Бжезинський зізнається — не міг у це повірити. В той момент він знаходився у Вінниці і мав 24-го їхати до Києва, зв’язався з ще одним учасником МШ Олександром Білодідом, який розповів, що чує вибухи і постріли навколо. Пава, як і мільйони українців, був шокований:

“Я не знав, що робити, чи їхати кудись, де залишатися. Ми закрили всі заклади. Бігали до підвалу, коли звучали сирени. Цей звук — справжнє пекло. Ти щоразу не знаєш, що може статися”.

Зрештою кулінар вирішив залишитися у Вінниці і зайнятися волонтерською діяльністю.

МастерШеф. Битва сезонів учасники: Пава Вадим Бжезинський
Переможець МастерШеф-7 Пава зібрав для ЗСУ понад 2 мільйони гривень

Так, разом з кухарями мережі ресторанів “Biblioteka”, де Пава займає посаду бренд-шефа, вони почали допомагати теробороні і ЗСУ, а незабаром відкрили збір коштів на потреби українських військових:

“Пізніше з командами закладів почали віддавати власні гроші. Разом нам вдалося зібрати понад 2 мільйони особистих коштів. Ми закупили бронежилети з Чехії, тепловізори, каски та інше”.

Вже 6 березня ресторани відкрили свої двері і тепер 10% від прибутку вони перераховують ЗСУ.

Крім того, Бжезинський боронить інформаційний фронт, допомагає зв’язувати волонтерів і тих людей, хто потребує допомоги.

Пава впевнений на 100%, що Україна вистоїть і переможе, адже добро завжди перемагає зло.

Схожі статті

Після візиту до косметолога не виходжу на вулицю без SPF: важливий для жінок будь-якого віку

Захист шкіри від сонячного випромінювання - не просто косметична примха, а необхідність, особливо для жінок. Сонячні промені впливають на шкіру щодня, навіть коли небо здається похмурим.

Розкішний заміський маєток біля Києва: 48-річна Олена Кравець показала, як виглядає її будинок

Родинне гніздечко артистки "Кварталу-95" Олени Кравець розташоване неподалік від Києва. В оселі зроблений гарний ремонт і багато світла. Пропонуємо читачам подивитись, як виглядає маєток зірки.

Сину 3 місяці, а він вже генеральний директор: Остапчук показав фото Тимофія “на паспорт”

Український шоумен Володимир Остапчук показав перше фото на паспорт свого новонародженого сина Тимофія. Наймиліший кадр цього дня дивіться в матеріалі, який підготувала редакція "Сенсації".

10 мл на відро і колорадського жука як вітром здує: простий засіб і на городі майже стерильно

Колорадський жук завжди стає серйозною перешкодою на шляху до бажаного врожаю, але перемогти його можна, і доволі простими методами. Розповідаємо як саме.

Можна починати вже зараз: посійте баклажани на розсаду в ці дати – урожай дійсно здивує

Баклажани не будуть гіркими, а кущі виростуть міцними і врожайними, якщо сіяти овочі на розсаду згідно посадковому календарю. В нашому матеріалі розкриваємо дати.

Полякова показала, як прикрасила ялинку: без іграшок, але така яскрава, що ДТЕК не оцінить

Оля Полякова похвалилася своєю новорічною ялинкою, на якій не було жодної іграшки. Як і де збирається відзначати Новий 2025 зіркова співачка?