Судді МастерШеф Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський зібрали мільйон для Охматдиту: на все заради України

Відомі українські шеф-кухарі Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський повідомили радісну новину. Зіркам нарешті вдалося зібрати мільйон.

З кінця лютого Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський роблять буквально все заради того, щоб допомогти звичайним українцям пережити непрості часи. Зокрема знаменитості почали годувати людей у власному ресторані безоплатно. Вірніше готувати та відвозити їжу для них. Також Ольга займалася транспортуванням життєво необхідних ліків.

Мартиновська власноруч сідала за кермо та їздила до Європи, щоб придбати L-тироксин. Необхідно визначити, що перша поїздка влетіла їй у копієчку, адже вона з власної кишені оплатила 9 тисяч євро.

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський зібрали мільйон для Охматдиту

Але також було зроблено іншу велике діло, і про нього зірки повідомили нещодавно. Так, декілька тижнів тому Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський об’явили про збір коштів для лікарні Охматдит.

Щоб пришвидшити цей процес вони виставили свою книгу на продаж. Раніше вона коштувала близько семиста гривень, але тепер кожен бажаючий міг сам обрати, за які гроші придбає кулінарну літературу, а всі кошти з доходу мали відправитися до дитячої лікарні. 8 квітня шеф- кухарі повідомили, що вони досягли своєї мети і збір коштів закінчений. Шефи навіть додали фотографії чеків. Тепер усі діти будуть лікуватися на мільйон, який зібрали для них зірки.

Необхідно відзначити, що ресторан знаменитостей поніс серйозні збитки, адже були зруйновані його склади. Тим не менш, ні Ольга, ні Вова не вирішуючи носа і роблять усе заради своєї країни. А фанати можуть лише пишатися та дякувати їм за їхню величезну роботу.

Схожі новини