На очах у Людмили Барбір: Неля Шовкопляс і Єгор Гордєєв обійнялися і кинули одне на одного недвозначні погляди

Ведучі найпозитивнішого в нинішні часи ранкового шоу українського телебачення "Сніданок з 1+1" Неля Шовкопляс і Єгор Гордєєв не очах у Людмили Барбір кинули одне на одного недвозначні погляди.

Вже не перший рік в ефірі “Сніданку з 1+1” телеглядачі бачать Нелю Шовкопляс і Єгора Гордєєва.

Вони щоранку заряджають позитивом фанатів, які із задоволенням спостерігають за їхньою взаємодією, усмішками, діалогами з натяком.

Вже давно віддані шанувальники пліткують про можливий роман телепари, адже вони разом виглядають дуже органічно.

Однак Неля — жінка заміжня і сімейна, у телеведучої сини-двійнята від коханого чоловіка Владислава, з яким вона познайомилася ще у студентські часи. Вже через рік після знайомства закохані узаконили стосунки, а згодом стали батьками.

Натомість Гордєєв — затятий холостяк, який у свої 32 роки жодного разу не був одружений і загалом подробицями особистого життя не ділиться.

Єгор Гордєєв міцно стиснув руку Нелі Шовкопляс та ніжно припав до неї
Неля Шовкопляс і Єгор Гордєєв обійнялися і кинули одне на одного недвозначні погляди

Тим не менш, аудиторія “Сніданку” продовжує мріяти про те, що колись ці двоє будуть одне для одного не просто колегами.

Цього разу свідком недвозначних поглядів телеведучих стала Людмила Барбір. Так, в Інстаграмі Єгора Гордєєва з’явилося фото, на якому він обіймає Людмилу і Нелю, але дивиться на Нелю.

Вона у відповідь теж підняла свої очі і злегка доторкнулася до нього. Барбір при цьому не приховує своєї усмішки від побаченої сцени.

“Намацуємо життя заради здорової психіки і майбутнього. Наша і ваша точка опори — “Сніданок”. Щодня 8:00-11:00. Як ви балансуєтесь?”, – підписав кадр Гордєєв.

Навіть коментатори помітили, що зірки наче інакше виглядають.

Схожі новини