Зірка ТСН Наталія Островська показала, завдяки чому її квартира залишилася цілою: “Бачите, як старалися”

Відома українська телеведуча Наталія Островська показала, що врятувало її квартиру від руйнувань та пограбування.

Відома українська телеведуча Наталія Островська приєдналася до колективу програми новин ТСН минулого року в серпні. Згодом вона перейшла у нічний дайджест, а наприкінці лютого почала постійно з’являтися у прямих ефірах, залишаючись з глядачами на зв’язку майже цілодобово.

Нова зірка ТСН Наталія Островська вперше показала батьків
Наталія Островська показала, завдяки чому її квартира залишилася цілою

Також вона активно спілкується з підписниками на соціальній мережі Instagram, де показує, як проходить її життя у такі непрості часи.

Наталія Островська показала, завдяки чому її квартира залишилася цілою

Зокрема телеведуча продемонструвала своїм фанатам елемент, який врятував її квартиру від пограбування. Виявилося, що майстри настільки добре поставили її двері, що їх не вдалося зламати.

Наталія Островська показала, завдяки чому її квартира залишилася цілою. Скріншот особистої сторінки зірки

Варто відмітити, що тиждень тому телеведуча публікувала знімки подвір’я поруч зі своїм будинком і розповіла про те, що квартира її сусідки була зруйнована. Про своє житло вона нічого не знала. Також зірка додала, що не боїться втратити майно, адже зараз гинуть люди, і вона просто не може хвилюватися за себе в такий час.

Нагадуємо, що з 24 лютого тележурналістка залишалася на зв’язку та не покидала Україну. Наталія визнала, що мало думки про поїздку за кордон, але після великої кількості слів підтримки від співвітчизників передумала. Островська зазначила, що буду залишатися на своєму посту до самого кінця і це варте неймовірної поваги. Також зірка активно допомагає волонтерам, координаторським центрам, тощо.

Схожі новини