Вєрка Сердючка стала провідницею Бориса Джонсона, який тепер Джонсонюк: оце так прокотився Укрзалізницею (ФОТО)

Акторка Інна Білоконь, більш відома як сценічна мама Сердючки, опублікувала кумедне фото, на якому у вагоні потяга Укрзалізниці поруч з Борисом Джонсоном в образі провідниці стоїть Вєрка.

Нещодавно з візитом до української столиці завітав прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який після цього вирішив українізувати своє прізвище в соціальній мережі Instagram.

Тепер його можна знайти за ім’ям Борис Джонсонюк (@borisjohnsonuk). Крім того, він додав до основного фото власного профілю синьо-жовту рамку.

Прямісінько з вагону потяга Укрзалізниці політик записав звернення до залізничників:

“Я на борту фантастичного потяга Укрзалізниці до Києва з Польщі. Просто хотів висловити вам величезну подяку — всій команді залізничників, за те, що ви робите”.

Вєрка Сердючка стала провідницею Бориса Джонсона
Вєрка Сердючка стала провідницею Бориса Джонсона

Борис прогулявся по столиці разом з Володимиром Зеленським у знак підтримки Великою Британією народу України у ці непрості часи.

А в Інстаграмі Інни Білоконь з’явилося жартівливе фото з вагону потяга, на якому Борис Джонсон позує в компанії працівників залізниці, серед яких — запальна Вєрка Сердючка.

Коментатори у захваті від побаченого:

  • “Вєра, ви просто “залізна” леді! Супер!”;
  • “Так, Віруні не вистачало”;
  • “Обличчя Вєри — це просто шедевр! Люблю цю мордочку”.

Нагадаємо, що сценічний образ Вєрки Сердючки — провідниця. Ще у юності Андрій Данилко постійно виступав на сцені в пошуках себе.

У 1993 році він вперше представив публіці нового персонажа — грубувату, ніколи не сумуючу провідницю Вєрку, яка наділена саркастичним настроєм, відсутністю стриманості та скромності, а також відмінним почуттям гумору.

Схожі новини