Коханий Аліни Гросу Полянський покинув кохану? Поки співачка готує для співвітчизників, її обранця і слід простиг

Обранець відомої української виконавиці Аліни Гросу Роман Полянський досі не сказав ані слова у підтримку країни, в якій працював останні декілька років.

Поки в Україні все було гаразд актор та обранець знаменитої української співачки Аліни Гросу Роман Полянський активно з’являвся в інформаційному просторі та працював в шоу-бізнесі. Однак тільки-но почалися проблеми від актора не чутно ані звуку.

Коханий Аліни Гросу Роман Полянський зник після початку війни та не виходить на зв'язок
Обранець Аліни Гросу Полянський не підтримує її

Обранець Аліни Гросу Полянський не підтримує її

Так, шанувальники артистки прекрасно знають, що Роман постійно з’являється у її відео, які вона викладає на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Тому здається досить дивним відсутність російського актора останні декілька тижнів.

Необхідно зазначити, що зараз виконавиця дає все необхідне українцям: готує для них їжу на власній кухні, дає їм дах над головою, співпрацює з координаційними волонтерськими центрами, тощо. І поки Гросу щоденно викладається на всі 100 відсотків, про Полянського новин зовсім немає.

Актор закрив свою особисту сторінку в Інстаграм, ніяк не коментує події і ніби просто випарився. Українська акторка та колега Романа Наталка Денисенко нещодавно згадала про нього і заявила, що таким особистостям не місце в Україні і мовляв, Роману пора додому.

Обранець Аліни Гросу Полянський не підтримує її. Скріншот особистої сторінки Наталки Денисенко

Існує імовірність, що зірка щось знає про актора, адже вони працюють в одній сфері.

Нагадуємо, що колишній чоловік Аліни Гросу Олександр Комков також був уродженцем росії. Пара розлучилася після 6 місяців спільного життя. Офіційною причиною розриву стала зрада, а ініціатором виступила Гросу.

Схожі новини