“Мішеньці не кращає”: молода дружина Віктора Павліка Репяхова повідомила про хворобу сина з Ізраїлю

Дружина відомого українського виконавця Віктора Павліка Катерина повідомила, що їхньому маленькому спільному сину досі не кращає. Усі деталі в нашій статті.

На початку квітня молода дружина Віктора Павліка Катерина опинилася за кордоном. Дівчина до останнього не хотіла покидати Україну, але прийняла це непросте рішення задля безпеки її єдиного крихітного сина Михайла. Спочатку дівчина дісталася Німеччини, де залишила свій автомобіль, а потім літаком рушила до Ізраїлю, де на неї чекала її рідна сестра.

Подорож була неймовірно важкою. Спочатку вона була вимушена годувати свого маленького нащадка просто неба на землі. А потім мала серйозний скандал з співробітниками турецького аеропорту, яким не сподобалося її документи і які не бажали випускати її до Ізраїлю.

Молода дружина Віктора Павліка повідомила з Ізраїлю, чи є позитивні зміни у здоров’ї її сина

Врешті-решт вона дісталися місця призначення, але радість від прибуття затьмарила хвороба. Спочатку захворіла Катя, а слід за нею занедужав і маленький Михайло. Що саме турбує малюка достовірно невідомо, але імовірніше за все йдеться про звичайну застуду. Нещодавно Катя повідомила: поки що хлопчику не легшає. Натомість сама Репяхова нібито вже йде на поправку.

Молода дружина Віктора Павліка повідомила з Ізраїлю, чи є позитивні зміни у здоров’ї її сина. Скріншоти особистої сторінки блогерки

Вона продовжує виконувати свої материнські обов’язки та ознайомить підписників з ізраїльської культурою.

Нагадуємо, що Катерина є четвертою дружиною Віктора Франковича і вийшла заміж за нього 2 роки тому. Минулого року пара подала до суду на колишню дружину Павліка Ларису Созаєву, яка організувала кібер-атаки на сторінку Каті, а також мала намір змусити їх виплачувати кредит за її квартиру.

Схожі новини