Ніна Матвієнко емоційно розповіла історію своєї сестри: росіяни все вкрали, ще таку нікчемність вона не бачила

Ставлення до росії після 24 лютого 2022 року в Україні та світі різко змінилося. Як потрібно ставитися до рашистів, які прийшли до нас грабувати, вбивати та ґвалтувати? На це є однозначна відповідь, яку добре знає та застосовує ЗСУ

Весь світ жахнувся після того, що сталося з 24 лютого в Україні. Це немислимо, які звірства творять рашисти в нашій країні. Цьому вибачення немає. Нещодавно Ніна Матвієнко розповіла історію, що сталася із її сестрою. Її сестра жила у Бучі під Києвом. Вона нещодавно купила у хорошому будинку квартиру. Вклала багато грошей у її облаштування, витратила майже всі гроші.

Ніна Матвієнко покинула чоловіка та переселила його на дачу
Ніна Матвієнко сказала, що все, що пов’язано з російською федерацією, для неї загинуло і не існує

І ось рашисти разом із “кадировцями” захопили Бучу. Вони не тільки знущалися з мешканців Бучі, але грабували квартири та будинки. Так у квартирі її сестри все вкрали, навіть труси повиносили. Як написала Ніна Матвієнко: “Голодранці! Я ще такої убогості не бачила. Це звірі, душогуби”. Артистка зробила емоційне визнання, що після цього все, що пов’язано з російською федерацією, для неї загинуло і не існує. І не тільки для Ніни Матвієнко. Українці ще кілька поколінь перестануть спілкуватися з росіянами. Весь світ підтримує Більшість розвинених демократичних країн введи санкції проти російської федерації.Вони вже боляче вдаряють не тільки по російській економіці, але і по рядових росіян. то через порожній холодильник вони відчують, що наробили в Україні.А поки що для російських обивателів не доходить нічого.Українці знають, що перемога буде за нами, ми не пробачимо і не забудемо звірства, які творила російська армія в Україні. звірствах у нашій країні буде покараний не лише людським судом, нашими спецслужбами, а й Божим судом.

Схожі новини