44-річна Камалія розчулила українців живим виконанням пісні, яку написали чернігівчани: “Ледве стримую сльози”

Українська співачка Камалія анонсувала нову пісню, яку для неї написали автори з Чернігова. Артистка поділилася чорновим варіантом нової композиції.

Співачка Камалія не припиняє працювати над своїм репертуаром навіть у непростий для нашої Батьківщини час. У своєму особистому блозі виконавиця презентувала чорновий варіант нової композиції, яка називатиметься “Кулями”. Як розповіла Камалія, текст пісні для неї написали жителі Чернігівщини. За словами артистки, ці талановиті люди пройшли всі жахи на своїй малій батьківщині, тож виклали усі пережиті емоції в новий твір. Сама ж співачка досить емоційно сприйняла цю роботу і зізналася, що не може виконувати її без сліз:

“Пісню “Кулями” для мене написали чернігівські автори, котрі пережили жахіття російської агресії. Коли її співаю, ледве стримую сльози”, – написала Камалія.

Також артистка додала, що зараз готується на студійного запису цієї композиції і зовсім скоро зможе презентувати її усім своїм шанувальникам, а на відео презентована невеличка репетиція, якою вона захотіла поділитися з підписниками її особистого блогу.

“Готуюся до запису. Сподіваюся, що ви її незабаром почуєте. Слава Україні”

Прихильники Камалії досить тепло поставилися до композиції і в коментарях написали, що ця композиція не може залишити когось байдужим:

  • “Слухаючи цю пісню хочеться плакати, торкає душу від болю, що переживає наша Україна. дякую, Камалія, за ваше виконання бережи вас боже”;
  • “Дякую за світло Люба!”;
  • “Дуже розчулює пісня Завжди дивувалася, як співають такі пісні і не плачуть. Напевно, це професіоналізм. Ви прекрасні, Камалія”, – пишуть користувачі мережі.
Камалія презентувала нову пісню
Камалія презентувала нову пісню

Сама Камалія наразі знаходиться за кордоном разом із доньками. Судячи з геолокації, яку вона позначила на публікації, артистка перебуває на батьківщині свого чоловіка Захура Мохаммада – у Пакистані.

Схожі новини