37-річна Слава Камінська прокоментувала втечу її колишнього чоловіка Едгара з України: “Задрали”

Наприкінці лютого Едгар Камінський неодноразово робив різноманітні заяви, у число яких увійшли його слова про те, що він не покине Україну і мовляв змусити його це зробити мають безпрецедентні події.

Тим не менше, дуже скоро аудиторія дізналася про те, що не пройшло і декілька тижнів, а Едгар опинився в Європі. Це сильно засмутило його фанатів, адже руки хірурга, особливо пластичного, у такі непрості часи для України неймовірно важливі. Пліткували навіть про те, що Едгар забрав з собою новітнє обладнання, боячись віддати його на благо країни. Однак чутки не підтвердилися.

Слава Камінська прокоментувала втечу її колишнього чоловіка Едгара з України

Нещодавно знаменита українська співачка Слава Камінська опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, Скріншоти повідомлень, які вона отримувала останнім часом стосовно її колишнього чоловіка. Прокоментувала вона ці зауваження наповнені критикою лише одним словом, а потім додала скріншоти листування Едгара, з яких стає зрозуміло, що він постійно віддає гроші волонтерам.

Слава Камінська прокоментувала втечу її колишнього чоловіка Едгара з України. Скріншоти особистої сторінки співачки

Також Слава додала декілька скріншотів достатньо великих грошових транзакцій, однак кому дісталося фінанси достовірно невідомо. Таким чином вона довела, що її колишній чоловік Едгар — достойна людина і усіма силами намагається підтримати Батьківщину.

Нагадуємо, що зараз співачка разом з дітьми знаходиться за кордоном і чекає, коли в Україні буде безпечно для повернення.

Схожі новини