Знайшлася таємна донька 56-річного Віктора Павліка: як виглядає і чим займається друга дитина співака

Віктор Павлік - щасливий багатодітний татко. Втім, якщо синів він показував залюбки, то єдину донечку публічною особою не зробив. Як же виглядає дівчина?

Віктор Павлік був немало разів одруженим. Від природи харизматичний чоловік завжди користувався популярністю у представниць прекрасної статі. Доля нагородила музиканта чотирма дітками. Сини Олександр, Павло, Михайлик та тендітна донечка Христина.

Батько завжди казав про неї, що дівчина дуже тиха та скромна. Саме тому вона веде непублічне життя. Втім, вдалося знайти її особисту сторінку у мережі. Випадково “поділилася” контактом молода дружина артиста Катерина Репяхова у сторіз, тегнувши рідню.

Дівчину звати Христина. Було відомо ще раніше, що прізвища татка вона не носить, адже вийшла заміж. Батько казав, що донька стала – Василець. У 2013 році народила вона Віктору Франковичу онука.

З огляду на профіль в Інстаграмі, Христина полюбляє подорожі, а ще, як і кожна дівчина обожнює квіти.

Хоча сам профіль набрав порівняно небагато підписників. Світлин з татком або його новою родиною у донька Віктора Павліка – немає. Не показує мережі вона і свою дитину.

Що відомо про маму Христини Вікторівни?

Донька Віктора Павліка народилася на світ у 1987 році. Її маму звати Світлана. Подейкують, що вона родом з Казахстану. З мамою Христини артист був до 1995 року, але потім сімейна пара розійшлася.

Втім, від спілкування з рідною дитиною чоловік не відмовився. Також знайома з Христиною і Катерина Репяхова, яка навіть вітала її з Днем народження.

Схожі новини