35-річний Андрій Бєдняков розпродає свій гардероб, щоб заробити кошти на допомогу: покупців виявилися мільйони

Український телеведучий і шоумен Андрій Бєдняков розпочав благодійний аукціон у своєму особистому блозі. Всі виручені кошти зірка "Орла і решки" передасть переселенцям з Маріуполя та захисникам України.

Андрій Бєдняков став широковідомим у багатьох країнах світу завдяки шоу “Орел і решка”, ведучим якого він був декілька років. Шоумен не раз під час зйомок згадував про своє рідне місто – Маріуполь. Себе він називав його справжнім патріотом і обожнював жартувати та розповідати історії про свою малу Батьківщину.

Тому для Бєднякова особливо складно було сприйняти ситуацію, яка наразі відбувається в Маріуполі – російські “орки” щодня штурмують населений пункт та знищують його інфраструктуру та житлові будинки. Тисячі жителів Маріуполя були вимушені покинути рідні домівки, а евакуації з міста волонтери та влада намагаються проводити щодня.

Андрій Бєдняков з дружиною і донькою
Андрій Бєдняков з дружиною і донькою

Андрій вирішив допомогти маріупольцям та зараз активно збирає кошти задля підтримки цих людей, а також захисників України. Для цього Бєдняков вирішив влаштувати у себе в особистому блозі благодійний аукціон. Зірка “Орла і решки” – великий фанат футболу, особливо донецького клубу “Шахтар”, тож у своїй колекції він має багато футболок спортсменів з різних клубів. Саме предмети цієї колекції Бєдняков і пропонує придбати усім охочим, а виручені кошти він обіцяє передати переселенцям з його рідного міста та захисникам.

“Привіт. Багато хто знає , що У мене достатня колекція футболок. Тому буду потихеньку її зменшувати. Як я і казав , цей лот буде ексклюзивний . Футболка з автографами легендарного ПЕЛЕ Obrigado Пеле! Тому, благодійний аукціон”, – анонсував Андрій.

У коментарях вже з’явилися сотні охочих взяти участь у благодійному аукціоні.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.