Як виглядає екс-дружина Баскова, яка забрала в нього сина і не дає бачитися: не дарма втекла від брехливого блондина

Микола Басков вже багато років є самотнім. Деякі журналісти приписують йому нетрадиційну орієнтацію, деякі поширюють інформацію про те, що в нього настільки поганий характер, що жінки з ними просто не уживаються. Але все ж таки одна народила йому дитину.

Світлана Шпігель стала першою і поки що єдиною дружиною Баскова. Пара була одружена з 2001 по 2008 рік. 2006 року у них народився син — Броніслав. Після розлучення Миколи та Світлани їхній син залишився жити з матір’ю та взяв її прізвище. Як писали у ЗМІ, хлопчику забороняли бачитися та спілкуватися з рідним батьком. Натомість Світлана заявляла, що нічого такого немає, просто родина знаходилася за кордоном і хлопчик фізично не мав можливості бачитися з Миколою Басковим.

Подейкували, що причиною розлучення стали численні зради Баскова, але плітки не підтверджені.

Як виглядає екс-дружина Баскова, яка забрала в нього сина і не дає бачитися

Як виглядає екс-дружина Баскова, яка забрала в нього сина і не дає бачитися

Через кілька місяців після розлучення Миколи Баскова зі Світланою, з’явилися чутки про роман співака з телеведучою та переможницею конкурсу “Міс Всесвіт” Оксаною Федоровою. Микола та Оксана часто з’являлися на заходах разом. У 2009 році Оксана оголосила про заручини з Басковим, хоча на той момент сама ще була одружена з Філіппом Тофтом. Басков підігрівав інтерес до їхньої пари, під час конкурсу виконавців популярної музики “Нова хвиля”. Микола навіть оголосив про своє весілля з Оксаною Федоровою. Проте після трьох років стосунків стало відомо про розрив співака та телеведучої. Причина розриву невідома.

Світлана Шпігель і Микола Басков
Як виглядає екс-дружина Баскова, яка забрала в нього сина і не дає бачитися

У 2011 році Басков закрутив роман із балериною Анастасією Волочковою. Їхні стосунки стрімко розвивалися. Волочкова сама спровокувала чутки про їхнє весілля. Однак, як виявилося, жодної церемонії одруження не було, через два роки пара розпалася.

Схожі новини