Оля Полякова поставила своїх дочок перед фактом – не збирається влаштовувати їх у платні виші: “Це їхня проблема”

Багато батьків зараз поставлені перед проблемою, як підготуватися їх дітям до вступу до ВНЗ. Далі друга проблема – який ВНЗ обрати? Це непросте питання не лише для дітей

Події в Україні після 24 лютого 2022 року переплутали усі плани людям у нашій країні. Деякі планували відпустку, інші вступ до ВНЗ, а треті добудували будинок. Проте окупація частини території України перекреслили усі плани. Кожні батьки хочуть, щоб їхнє чадо добре навчалося в школі, вступило до інституту і звичайно знайшло нормальну високооплачувану та цікаву роботу. Для того, щоб вступити до ВНЗ, більшість батьків наймають репетиторів, які готують дітей до складання іспитів. Представники шоубізнесу також намагаються підготувати своїх дітей для вступу до інституту. Оля Полякова нещодавно розповіла, що вона не контролює, як її доньки готуються до вступу до ВНЗ: “Це їхня проблема”

Оля Полякова розповіла про шанувальницю, яка пішла з життя від рук росіян
Оля Полякова дала зрозуміти донькам – не треба розраховувати на її гроші

На думку співачки, раніше її доньки могли розраховувати, що вона спонсоруватиме вступ до будь-якого приватного ВНЗ. А сьогодні Оля Полякова заявляє своїм дочкам, що в них зараз одна робота – навчатись. Адже для того, щоб відбудувати зруйновані будинки та села в Україні, потрібні професіонали. Потрібно відновлювати інфраструктуру країни. Тож Оля Полякова вирішила не контролювати процес навчання своїх дочок. Співачка із дочками поїхали за кордон. Річ у тому, що Оля Полякова дала зрозуміти донькам – не треба розраховувати на її гроші. Нині співачка має менше фінансових можливостей. Тож дівчаткам доведеться більше часу приділяти навчанню та підготовці до вступу до ВНЗ. У такому становищі, як діти Олі Полякової, опинилися багато майбутніх студентів. Проте українці впораються з проблемами. Після чого у нашій країні відновиться мир. Люди навчатимуться, працюватимуть і відбудовуватимуть Україну. Слава Україні!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини