Як зараз живе 13-річний син Тіни Кароль вдалині від дому: Веніамін Огір за власні гроші годує біженців (ФОТО)

Поп-діва української естради Тіни Кароль виховала свого сина доброю і чуйною людиною, яка готова прийти на допомогу нужденним навіть у найважчі часи.

Популярна українська співачка Тіна Кароль досягла небувалих висот в музичній індустрії, але у її особистому житті не все було так безхмарно.

У 2008 році артистка вийшла заміж за свого продюсера Євгена Огіра, якому народила сина Веніаміна. Зіркова пара була безмежно щасливою, допоки чоловіку не діагностували рак шлунку.

Всі сили та фінанси подружжя спрямувало на лікування, однак це не допомогло — хвороба перемогла. У 2013-му Тіна стала вдовою, а Веня залишився без батька.

Дуже важко знаменитість переживала втрату другої половинки, але іншого вибору, крім як знайти в собі сили жити далі, не мала, адже на руках дитина, якій потрібна мама.

Кароль тоді з головою поринула в роботу, а коли прийшов час віддавати Веніаміна до школи, вона прийняла непросте рішення влаштувати його на навчання у Великобританію.

Син Тіни Кароль Веніамін Огір за власні гроші годує біженців

Там хлопчик оселився в українській родині, з якою Тіна тримає тісний зв’язок, пішов до елітної школи, де показує неабиякі успіхи у навчанні, не забуває при цьому про своє коріння і ходить на гопак.

Зараз, у ці непрості для України часи, справжньою патріоткою проявила себе і Кароль, і її син.

Так, коли артистка вирушила до Польщі, Веніамін захотів допомогти зірковій мамі та підтримав співвітчизників, що були вимушені покинути свої домівки.

На центральному вокзалі у Варшаві хлопець зустрічав біженців і пригощав дітлахів солодощами, які купив за власні зекономлені гроші.

Син Тіни Кароль Веніамін Огір за власні гроші годує біженців
Син Тіни Кароль Веніамін Огір за власні гроші годує біженців

Немає сумнівів, що Євген Огір пишався б своїм сином. Більше про те, як змінилося життя Тіни Кароль після смерті чоловіка у відео нижче:

Схожі новини