Юрій Горбунов взяв на руки новонародженого сина та ощасливив фанатів новиною: “Мій хлопчик!”

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов поділився знімком зі своїм маленьким сином та привітав його зі святом. Усі деталі в нашій статті.

Тривалий час Юрій Горбунов перебував у шлюбі з набагато старшою за нього жінкою на ім’я Людмила. Він виховував падчерку і, здається, навіть не мріяв про народження власних дітей. Таке враження складається через те, що шлюб протривав вельми довго, а Горбунов не волів обговорювати з пресою можливість появи в нього дітей. Журналісти навіть висували теорії про його бездітність.

Юрій Горбунов взяв на руки новонародженого сина та ощасливив фанатів новиною

Однак, все змінилося 6 років тому, коли аудиторія, що підозрювала Юрія та Катерину Осадчу в романі, мала рацію. Телеведуча повідомила на всю Україну про те, що вона вагітна від свого колеги і от-от народить. Для Осадчої це були не перші пологи, але Горбунов чекав на первістка.

Зараз маленькому Івасику Горбунову 5 рочків і минулого року в нього з’явився рідний братик. Наступна вагітність Катерини була очікувана. Сяючий від щастя бути батьком Юрій Горбунов начебто не збирався зупинятися лише на одному спадкоємцеві. Зіркова пара мріяла про донечку, але доля принесла їм ще одного синочка. І навіть зараз подружжя не відкидує імовірність того, що в родині все ж таки з’явиться маленька принцеса. Також зірки активно обговорюють можливість встановлення.

Тим часом на особистій сторінці Юрія Горбунова в соціальній мережі Instagram нещодавно з’явилася архівна фотографія, на якій телеведучий тримає новонародженого Данила. У дописі до фотографії він привітав його з датою 8 місяців і зробив декілька побажань. Зірковий батько мріє, що Данило ніколи не згадає ті події, які відбуваються зараз.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини