Уламок на уламку: що сталося з пам’ятником Євгену Огіру від Тіни Кароль – з’явилося фото зі зруйнованих Берковців

Сьогодні вся Київщина оговтується після приходу орків. Виявляється руйнації дісталися навіть до таких місць, як погости. У мережі показали, що сталося з Берковцями.

Некрополь на Берковцях, у Києві, вважається одним з найбільших. Тут знайшли свій останній прихисток знаменитості та їхні родичі. Саме тут проводжала в останню путь свого коханого Євгена Огіра Тіна Кароль.

Чоловіка не стало 28 квітня 2013 року. Він так і не поборов свій недуг.

Що сталося з Берковецьким кладовищем?

У столичних телеграм-каналахтелеграм-каналах з’явилася інформація про те, що ворожі снаряди влучили і по пам’ятниках. Місцеві у розпачі та досі не знають, як це все буде відновлюватися.

Що сталося з пам’ятником Євгену Огіру від Тіни Кароль

У Євгена Огіра монумент був поставлений у 2014 році. Спершу зірка, за християнською традицією лишила тільки дерев’яні хрести, згодом антураж змінився.

ЗМІ писали, що оформлення місця спокою чоловіка обійшлося близько 2-х тисяч доларів. Якщо враховувати, що курс на той час був 1 до 11 – сума чималенька. Сама земельна ділянка могла коштувати близько 40-50 тисяч умовних одиниць. Втім, Тіні пара соток на погості дісталася безоплатно: мерія допомогла зірки, адже на той момент вона вже носила звання заслуженої артистки.

Ось так виглядала могила Євгена Огіра у 2014 році.

Пам’ятник зробили з білого мармуру. Виглядає дуже скромно та має на собі зображення біблійних сюжетів. Поруч стояв охайний портрет коханого Кароль. Прикрасили могилу квітками.

Могила Євгена Огіра через рік

Сусіднє місце на Берковецькому також доглядається родиною знаменитості. Одразу біля сина поховали тата Євгена. Чоловік сумував 40 днів за покійною дитиною і серце літнього батька не витримало.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.