Катя Осадча різко висловилася про Лорак, Сєдокову, MARUV та Тодоренко: “Негідні мати український паспорт”

На жаль, є деякі українські зірки, які проживають у росії, для яких тугий гаманець має більше значення, ніж Батьківщина. Потрібно не соромлячись говорити про них і Катя Осадча це робить

Після того, як відбулися події в Україні 24 лютого 2022 року світ уже не буде таким, як був раніше. Українці переглянули свої пріоритети та цінності у житті. Не лише звичайні жителі нашої країни змінилися, іншими стали й представники шоубізнесу, зокрема українські та з росії. Деякі російські зірки підтримали Україну та засудили керівництво російської федерації. Проте таких мало, до них входять Макаревич та Максим Галкін, які не побоялися втратити високооплачувану роботу та правдиво висловилися про події в Україні після 24 лютого 2022 року. Але є українські зірки, які, як вважає Катя Осадча, не гідні мати український паспорт. Це: Лорак, Седокова, MARUV та Тодоренко. Усі вони живуть на території росії та мовчать про те, що творить російська армія в Україні. На своїй сторінці в інстаграмі Катя Осадча розмістила відео, де обурюється українськими артистами, які жодного слова не сказали про нещодавні події в Україні. Як констатувала Катя Осадча, ці зірки поводяться так, ніби нічого не відбувається на їхній Батьківщині. Ці артисти вважають за краще мовчати й надалі заробляти гроші в російській федерації. Перед тим як записувати відео Катя Осадча думала ще почекати, щоб їм стало соромно і вони відреагували на події в Україні після 24 лютого 2022 року. Однак цього не сталося і тому Катя Осадча записала цей ролик. Ці артисти не знаходять сили, щоб сказати правду. Тому Катя Осадча вважає, що такі зірки родом з України, як Ані Лорак, Таїсія Повалій, Регіна Тодоренко, Олександр Рева, MARUV, Джиган (Деніс Устименко), Артик та Асті (Ганна Дзюба та Артем Умрихін), Ганна Седокова, Кирило Туриченко, Галина Безрук – не гідні мати український паспорт.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.