Як виглядає єдиний син Поплавського, який ледь не помер, якби не зусилля батька: родичі, але такі різні (ФОТО)

Український співаючий ректор Михайло Поплавський пережив серйозну трагедію багато років тому. Артист ледь не втратив єдиного сина в аварії.

У співаючого ректора Михайла Поплавського є лише один єдиний син — Олександр. Чоловік веде непублічний образ життя, але не заважає зірковому батьку просувати свого маленького сина, а також дружину.

Варто відмітити, що його кохана вирішила побудувати кар’єру співачки. Михайло Поплавський запевняє, що не допомагає їй зв’язками, але на пораду вона завжди може розраховувати. Наскільки ці слова відповідають дійсності, ми ніколи не дізнаємося. Але ректор наполягає на тому, що дівчина досягає всього сама.

Як виглядає невістка Михайла Поплавського
Як виглядає єдиний син Поплавського, який ледь не помер. Олександр Поплавський разом з дружиною та Катериною Осадчою

Свого сина Олександра Михайло любить понад усе. Найбільша трагедія в його житті сталася тоді, коли хлопець не впорався з керуванням крутого автомобілю і потрапив в аварію в місті Одеса. Шансів вижити у нього було небагато, але співаючий ректор одразу ж підключив найкращих лікарів, навіть визвав деяких спеціалістів з Ізраїлю — все аби його єдиного спадкоємця поставили на ноги.

Подейкують, що він навіть приставив охоронців до його палати, які днями і ночами чергували та спостерігали за його станом. Навіть через стільки років, коли Поплавський згадує той час, в нього навертаються сльози на очі.

Як виглядає єдиний син Поплавського, який ледь не помер

Якщо зараз уважно подивитися на чоловіка, навіть в голову не приходить думка, що тижнями він знаходився на волоску від смерті. Але його зірковий батько не шкодував ніяких грошей, все заради того, щоб його нащадок вижив.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.