41-річна Соломія Вітвіцька не посоромилася показати зморшки на обличчі: розлучена ведуча приймає себе з гордістю

Ведуча "ТСН" Соломія Вітвіцька поділилася новою фотографією у своєму особистому блозі. Як виглядає телезірка, яка не покинула Київ, - дивіться далі.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, за кордони нашої держави виїхали понад три мільйони громадян. За статистикою, 90% цих людей – це жінки та діти. Входять у цей список і зірки, в основному ті, які виховують маленьких дітей. Відомо, що в інших країнах зараз проживають Віра Брежнєва, Слава Камінська, Надя Дорофєєва, Джамала та інші. Однак усі вони намагаються робити щось корисне для Батьківщини – влаштовують волонтерські концерти або займаються збором гуманітарної допомоги.

Проте є й ті, хто залишився в Україні й навіть продовжив активно працювати. Ведуча “ТСН” на каналі “1+1” Соломія Вітвіцька продовжує жити та працювати у Києві, не дивлячись на небезпеку. Телеведуча щодня волонтерить у вільний від роботи час і навіть встигає ділитися новими фото з київських місцин.

Соломія Вітвіцька і Святослав Гринчук з малюком на руках ощасливили новиною про поповнення
Соломія Вітвіцька залишилася у Києві

Так у своєму особистому блозі зірка Телевізійної служби новин показала знімок, який вона зробила біля дерева, яке зацвіло по весні:

“Весна іде, красу несе”, – зазначила Соломія.

Як виглядає обличчя Вітвіцької зблизька
Як виглядає обличчя Вітвіцької зблизька

Вітвіцька показала себе у повній красі з легким макіяжем та яскравою усмішкою. Судячи з фото, у столиці залишається прохолодна погода – Соломія утеплилася в’язаним шарфиком, а також одягла куртку.

Відзначимо, що телеведуча практично щодня ділиться новими фото, де показує робочі моменти, а також те, як вона волонтерить. Рік тому Соломія розлучилася зі своїм чоловіком, режисером Владиславом Кочетковим, тож зараз переживає непрості часи з друзями, які власне й допомагають їй у волонтерстві. Разом з ними Вітвіцька на власному авто щодня доставляє гуманітарку усім, хто її потребує.

Соломія Вітвіцька стала допомагати захисникам України

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.