Друг Пави та учасник “МастерШеф. Битва сезонів” Влад Міцкевич змінив шефський кітель на камуфляж: “Головне, живий”

Учасник "МастерШеф. Битва сезонів" Влад Міцкевич змінив шефський кітель на камуфляж. Глядачі захоплюються кулінаром, який відкрився з несподіваної сторони.

Україна сьогодні переживає дуже непрості часи, але вони неабияк згуртували народ — зараз кожен робить свій вклад у перемогу.

Не стали винятком і учасники шоу “МастерШеф”, багато з яких безкоштовно готують їжу для захисників, переселенців та звичайних людей, займаються збором коштів на підтримку Батьківщини, волонтерять, а дехто з них вже змінив кухарський кітель на камуфляж.

Владислав Міцкевич розплакався прямо в ефірі
Влад Міцкевич змінив шефський кітель на камуфляж

Так, з офіційної сторінки кулінарного проєкту в соціальних мережах стало відомо, що Влад Міцкевич теж не залишився осторонь і допомагає людям у Київській області:

“Зараз я з командою ресторану “Сіль Землі” готуємо щодня 1500-2000 порцій, возимо в Гостомель, Бучу, Ірпінь, Бородянку, всі села в тому напрямку, плануємо ще відкрити один напрямок в сторону Чорнобиля. Ніколи там не був, завжди хотіли з дружиною туди з’їздити, але не в такому випадку. Працюємо як можемо, нам дуже допомагають Дубас Володимир та Ахмеян Руслан — це депутати Бучанського району. Також дуже допомагають люди, як фінансово, так і продуктами! Працюємо, допомагаємо і дякуємо за вашу підтримку”.

Коментатори дякують Міцкевичу за його добре серце і небайдужість:

  • “Владиславе, ти молодець! Справжній чоловік! Недарма я вболівала за тебе на МастерШеф!”;
  • “Головне, живий”;
  • “Дякуємо!”;
  • “Молодці, що в такий час допомагаєте людям”.

Друг Владислава Пава (Вадим Бжезинський) теж робить свій вклад і зібрав вже понад 2 мільйони гривень на потреби ЗСУ.

Схожі новини