Батько Аліни Гросу до останнього не хотів, щоб вона виходила за російського бізнесмена: чоловік мав рацію?

Не дивлячись на те, що батько не хотів у зяті Олександра Комкова, Аліна Гросу все одно вийшла за нього заміж. Що ж було не так, за думкою голови сімейства?

Два роки тому знаменита українська співачка Аліна Гросу вийшла заміж за московського бізнесмена Олександра Комкова. Їхнє знайомство довелося на період, коли співачка навчалася в росії. Бурхливий роман швидко переріс у шлюб, який батько знаменитості не підтримував.

Батьки Аліни Гросу витратили на її весілля з колишнім чоловіком 100 тисяч євро
Батько Аліни Гросу до останнього не хотів, щоб вона виходила за російського бізнесмена. Батьки Аліни Гросу витратили на її весілля з колишнім чоловіком 100 тисяч євро

Справа була зовсім не в тому, що молода людина не сподобалася голові сімейства. Просто батько Аліни одразу побачив, що молодята — несумісні люди. Він відверто заявив про те, що думає і дав Аліні та Олександру не більше року щасливого життя. З’ясувалося, що пара не змогла прожити разом і 6 місяців.

Нагадуємо, щр пройшло рівно півроку після розкішного весілля в Італії, як Гросу заявила про те, що розлучається зі своїм обранцем. Офіційною причиною розриву стала зрада бізнесмена. Аліна на соромилася розповідати деталі, з яких стало відомо, що Комков попросив в неї перерви, а сам пішов до іншої жінки. Коли бізнесмен надумав повернутися, Аліна Гросу відмовила. Співачка заявляє, що ініціатором розриву став саме її екс-чоловік. Натомість Комков в інтерв’ю зізнався, що розлучення сталося за двосторонньою угодою.

Після розриву Аліна Гросу недовго була холостячкою і вже через декілька місяців знайшла нового коханого. Ним виявився актор Роман Полянський, також з росії. Зараз з ним пов’язаний скандал, адже актор, який роками працював на території України, ніяк не коментує події, не знаходиться поруч зі своєю коханою і закрив свою сторінку для користувачів мережі.

Схожі новини