43-річна Оля Полякова після інтерв’ю Собчак пояснила, навіщо вона це зробила: “Моє інтерв’ю вийшло не порізаним”

Як би хтось не приховував правду, вона все одно буде через час відома суспільству. Можна роками замовчувати правду, але результат буде приголомшливим, коли люди дізнаються про неї

Після того, як відбулися в Україні події 24 лютого 2022 року, всі люди засудили дії російської федерації. Світова спільнота наклала санкції на економіку росії та олігархів, а також людей, наближених до керівництва росії. Через деякий час від наслідків санкцій почав страждати та простий народ у росії. Проте більшість цього народу продовжувала не розуміти, чому так відбувається і як це пов’язано з Україною та неадекватною політикою росії до нашої країни. Кошти масової інформації в росії завжди були схильні до впливу керівництва росії. Тому ЗМІ писали та говорили, що їм вказувало керівництво росії. Нещодавно Оля Полякова дала інтерв’ю Ксенії Собчак.

Оля Полякова сьогодні перебуває з дітьми за кордоном та живе на віллі у знайомої. Співачка шукає роботу у Європі

Деякі шанувальники Олі Полякової вітали те, що вона сказала у цьому інтерв’ю, інші навпаки засудили співачку. Вони обурювалися і говорили Олі Поляковій, що не треба було давати інтерв’ю Ксенії Собчак, бо “достукатися” до простих росіян марно. Можливо вони й мають рацію. До того ж шанувальники боялися, що після інтерв’ю, яке дала Оля Полякова, Ксенія Собчак частину виріже і все переверне за змістом. Напевно, і Оля Полякова про це думала, коли давала інтерв’ю Ксенії Собчак, проте співачка згодом констатувала: “Моє інтерв’ю вийшло не порізаним, все, що я хотіла донести до російськомовного населення, я донесла! Це важливо, щоб вони чули правду!” Для інформації: Оля Полякова сьогодні перебуває з дітьми за кордоном та живе на віллі у знайомої. Співачка шукає роботу у Європі.

Схожі статті