31-річна вагітна MARUV отримала пораду від кума Насті Каменських: “Їдь в Маріуполь і там народжуй”

Багато російських представників шоубізнесу досі мовчать про події, що відбулися після 24 лютого 2022 року в Україні. Дуже прикро, що є й українські зірки, які працюють у росії, які також мовчать

Більшість людей в Україні події 24 лютого 2022 року застали раптово. Ніхто не думав, що таке може статися в нашій країні, і причиною цього буде росія. Деякі люди сподівалися, що це не станеться. Але вони помилялися. Більшість демократичних країн світу гнівно засудили дії російської федерації. Представники українського шоубізнесу практично всі намагалися “достукатися” до своїх колег у Росії, щоб ті сказали своє ставлення до цієї події. Однак російські зірки та на жаль українські, які працюють і живуть у росії, як води в рот набрали та не сказали жодного слова. Пояснити це можна лише тим, що вони бояться втратити величезні гроші, які їм дають концерти у росії. Так вагітною MARUV, яка має влітку вперше стати мамою, не критикує та не коментує події в Україні. Співачка не реагує на те, що творить російська федерація в Україні. Тому до неї звернувся найпопулярніший український співак, продюсер та шоумен GENA VITER. Він написав, що MARUV зникла із соцмережі. Останній раз коли MARUV була у соціальній мережі на своїй сторінці в інстаграм – це було 26 лютого 2022 року. Співачка тоді написала: “Важко знову виходити у стрічку новин”. І тоді MARUV не засудила російську федерацію. Після чого Гена Вітер написав: “Їдь у Маріуполь і там рожай”. Для інформації: MARUV за кілька тижнів до 24 лютого 2022 року піддала величезній критиці Україну та виправдала артистів, які виступають у росії. Але українці знають, що Україна переможе і кожен, хто допомагав нашій країні чи навпаки мовчав, буде відомий. Слава Україні!

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.