Як онкохвора Анастасія Заворотнюк перейшла дорогу Жанні Фріске, коли вона була жива: знищила шанс на іншу долю

Стало відомо, як Анастасія Заворотнюк змінила життя померлої Жанни Фріске і можливо вплинула на її долю. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Історії життя Анастасії Заворотнюк та Жанни Фріске нібито паралельні. Преса постійно порівнює цих двох зірок через схожість їхньої долі. Можливо, якщо б не онкозахворювання, ніхто не побачив би між ними такої схожості, але доля склалася саме таким чином.

Перші симптоми онкології з'явилися у Заворотнюк задовго до діагнозу
Як онкохвора Анастасія Заворотнюк перейшла дорогу Жанні Фріске

У знаменитостей однаковий діагноз, однакова історія лікування, однакова система симптомів, однакове ставлення до публічності під час хвороби, тощо. Анастасія так само, як і Жанна намагалася сховатися від публіки під час боротьби з раком і так само стала неприємним відкриттям для фанатів, коли її перші знімки поширилися мережею.

Як онкохвора Анастасія Заворотнюк перейшла дорогу Жанні Фріске. Свіжий знімок онкохворої Анастасії Заворотнюк

Як онкохвора Анастасія Заворотнюк перейшла дорогу Жанні Фріске

Однак, окрім гліобластоми у зірок знайшли ще дещо спільне. Виявляється Жанна Фріске намагалася потрапити на головну роль до російського телесеріалу “Моя прекрасна няня”. Її головною конкуренткою на той момент була Анастасія Заворотнюк, і доля склалася таким чином, що директор з кастингу обрала саме акторку.

Необхідно відзначити, що її участь у шоу сильно відобразилася на житті багатьох його учасників. Наприклад, Сергій Жигунов покинув свою дружину і пережив депресію. Шанувальники серіалу постійно фантазують, як би склалися долі, якби замість Анастасії грала Жанна.

Тим паче, що співачка дуже сильно відрізнялася за характером від своєї конкурентка, була набагато гнучкою та відрізнялася м’яким серцем.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.