Дмитро Ступка після розлучення “потішив” українців знімками з дівчиною у Маямі: дідусь Богдан дав би прочухана

Онук легендарного українського актора Богдана Ступки Дмитро вразив українців кадрами з відпочинку у Маямі. Знаменитість вирішив, що подібні фото будуть доречними.

Онук легендарного українського актора Богдана Ступки Дмитро Ступка не так давно повідомив про те, що його шлюб з Поліною Логуновою добігає кінця. Вочевидь пара розлучилася давно, але тільки зараз наважилася на публічне зізнання через те, що Поліна вже знайшла собі нового чоловіка.

Так, нещодавно стало відомо, що жінка отримала пропозицію руки і серця від американця і вже планує весілля.

Дмитро Ступка після розлучення потішив українців знімками з дівчиною у Маямі

Зважаючи на те, що сім’я деякий час проживала в Сполучених Штатах Америки у шанувальників  виникло логічне питання: де ж зараз знаходиться Дмитро Ступка. Мережею активно ширилися чутки про те, що він займається волонтерством в Польщі. Проте його свіжі фотографії з Маямі кажуть про зворотнє.

Дмитро Ступка після розлучення потішив українців знімками з дівчиною у Маямі. Скріншоти особистої сторінки знаменитості

Нещодавно актор опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram привітання до українців з Великоднем на тлі білосніжної яхти та ніг молодої дівчини.

З якоїсь причини Дмитро Остапович вирішив цілком доречними подібні знімків у такі непрості для його співвітчизників часи. Звісно, реакція аудиторії в соціальній мережі не змусила на себе чекати.

Варто відмітити, що зараз українці як ніколи сумують за покійними Кузьмою Скрябіним та Богданом Ступкою. Ці дві постаті зробили великий внесок в українську культуру, і аудиторія постійно обговорює, щоб вони побили і говорили зараз, якби до сих пір були живі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини