Ольга Мартиновська видала свій роман з Володимиром Ярославським: випадково проговорилася про їхнє кохання

Фанати Ольги Мартиновської та Володимир Ярославського недарма підозрювали їх у романі. Яка зірка проговорилася про стосунки?

Відомі українські кулінари Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський роками співпрацюють та дружать. Їхні стосунки стали настільки міцними та тісними, що фанати те й діло підозрювали їх у романі, який вони нібито приховували від широкої публіки. Підігрівали інтерес і фотосесії, які завжди були зроблені на романтичну тематику.

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський зібрали мільйон для Охматдиту
Ольга Мартиновська видала свій роман з Володимиром Ярославським

Ольга Мартиновська видала свій роман з Володимиром Ярославським

І хоча пара роками заперечувала можливі стосунки, 14 лютого 2022 року Ольга зробила гучну заяву, яку можна трактувати, як зізнання у романі. Разом з Володимиром вона відповіла популярному журналу на запитання, що таке кохання.

Варто відмітити, що опитували лише зіркові пари та подружжя. Кадр, який супроводжував статтю, як завжди говорив про близькі стосунки між зірками. Ярославський та Мартиновська ніжно трималися за руки.

Нагадуємо, що їхнє знайомство припало на той період, коли Мартиновська була заміжня. Ярославський посприяв звільненню її чоловіка, а потім їхній шлюб розпався через проблеми благовірного зірки на роботі.

Коли Мартиновська зрозуміла, що буде працювати в одній студії з людиною, яка буквально зруйнувала її сімейне щастя, вона була не в собі. Але згодом зрозуміла, що Володимир не тільки професіонал своєї справи, а ще й добра людина, яка точно не несе відповідальності за крихкість її шлюбу. Цю історію вона називає “від ненависті до кохання”, знов таки називаючи їхні стосунки любов’ю.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини