Доросла донька Лідії Таран виросла копією Андрія Доманського: як виглядає зіркова спадкоємиця, яка живе у Франції

Відома українська журналістка і телеведуча Лідія Таран має доньку від Андрія Доманського, яка вже виросла і стала дуже схожою на свого зіркового батька.

Лідія Таран — головна білявка “плюсів”, без якої вже неможливо уявити ТСН, хоча й останні два місяці вона в ефір не виходить, бо знаходиться зі своєю єдиною донькою Василиною за кордоном.

Дівчата тимчасово виїхали з України до Франції заради більш безпечного прихистку в ці непрості часи, і навіть там Лідія знайшла можливість працювати за фахом — вона регулярно з’являється на французькому телебаченні, щоб привертати якомога більше уваги до ситуації на Батьківщині.

Андрій Доманський та Лідія Таран з дочкою Василиною
Доросла донька Лідії Таран виросла копією Андрія Доманського

Як зараз виглядає доросла донька Лідії Таран і Андрія Доманського

Зв’язок з численними шанувальниками ведуча тримає у соцмережах, де не забуває і показувати сімейні кадри.

Цього разу в Інстаграмі Таран з’явилися святкові фото з 14-річною Василиною — зіркові мама й донька позують біля храму з розфарбованими у колір прапору яєчками та великодніми кошиками:

“Христос Воскрес! І це торжество духу і перемога добра. І Україна переможе! На нашому боці навіть католицький священник у французькому монастирі. Він присвятив частину недільної месси молитві за Україну, її захисників, за якнайшвидший мир на нашій землі. А потім ще і освятив нам символічні, які могли вже тут напекти, пасочки! Оголосив усім, що сьогодні в нас Великдень, тому служба незвичайна, а спільна”, – написала Лідія.

Подивитися, якою виросла донька Таран і Доманського, можна також в її особистому профілі Інстаграм.

Доросла донька Лідії Таран виросла копією Андрія Доманського
Доросла донька Лідії Таран виросла копією Андрія Доманського

Схожі новини