Тіна Кароль вперше прокоментувала заборону на в’їзд до росії у найближчі 50 років: “У нас є все своє”

Поп-діва Тіна Кароль потрапила до списку заборонених в росії українських зірок та прокоментувала неможливість давати концерти для російських фанатів.

Багатьом знаменитостям з України нещодавно заборонили в’їзд на територію рф протягом найближчих 50 років, серед них — Потап і Настя Каменських, Дмитро Комаров, Світлана Лобода, Антон Птушкін, Джамала, Святослав Вакарчук, Діма Монатік, Коля Сєрга, Андрій Данилко, Алан Бадоєв, Макс Барських та ще багато інших.

Не обійшли стороною і поп-діву Тіну Кароль, яка загалом не засмутилася втраті можливості співати на російській сцені та вкотре проявила свою патріотичну позицію.

Тіна Кароль здивувала фанатів ніжним поцілунком з українським захисником
Тіна Кароль вперше прокоментувала заборону на в’їзд до росії

В ефірі загальнонаціонального телемарафону виконавиця поділилася своїми думками з цього приводу — зірка вважає, що ця новина навіть не заслуговує уваги, адже особисто вона туди не їздила і коли могла, тобто це ніяк не вдарило по її доходах, контрактах:

“Ще з 2014 добре зрозуміла, з чим маємо справу, і відмовилася від усіх концертів, контрактів та різних продюсувань. Я для себе це вирішила давно”.

Концерт Тіни Кароль
Тіна Кароль вперше прокоментувала заборону на в’їзд до росії

Також Тіна Кароль не оминула діяльність російських артистів в Україні — вона сподівається більше ніколи не зустрічатися з ними на одній сцені:

“Ті, хто себе хотів проявити і допомагати, вони вже себе проявили. Нам не треба. У нас є все своє, навіщо нам взагалі хто-небудь”.

Зауважимо, більше не чекають на Батьківщині співачок Ані Лорак, Анну Сєдокову і MARUV, телеведучих Регіну Тодоренко і Оксану Марченко — вони закривають очі на все, що відбувається в рідному краї та продовжують жити так, ніби нічого й не було. Двоє з них вагітні — Регіна і MARUV.

Схожі новини