48-річний Андрій Данилко відкрив секрет, чому Вєрка Сердючка ніколи не знімає кепку та маску на публіці

Імідж для артиста – це найголовніше. Звичайно потрібен ще талант і харизма, але вбрання займає не останнє місце, щоб представника шоубізнесу впізнавали та захоплювалися

Багатьох представників шоубізнесу зустрічають по одягу. Хоча якщо зірка постійно ходить в тому самому вбранні, то вона асоціюється саме з ним. Андрія Данилка всім відомий як запальна Вєрка Сердючка. Проте останнім часом Андрій Данилко практично не з’являється на сцені у цьому образі. Якщо не брати до уваги тур за кордоном. Нині Андрій Данилко вже відомий як член журі у талант-шоу. І тут усі вже помітили, що Андрій Данилко завжди одягає чорний одяг та чорну кепку.

Андрій Данилко шокований діями рашистів
Андрій Данилко чорну маску і кепку зніме коли Україна переможе

Після подій, що відбулися в Україні 24 лютого 2022 року, Андрій Данилко часто з’являється в соцмережах і де він з ведучими обговорює якусь актуальну інформацію. І п’ять його можна бачити в чорній кепці. До того ж поле того, як почалася пандемія до кепки, в Андрія Данилка додалася ще чорна маска. І найінтригуюче, що кепку та чорну маску Андрій Данилко не знімає навіть удома, хоч і живе один. Багато його шанувальників закатували Андрія Данилка питаннями щодо кепки та маски. Чому він їх ніколи не знімає? Деякі користувачі соцмереж навіть засумнівалися, чи є в артиста волосся. А можливо, він лисий? Як сказав Андрій Данилко: “Але насправді все добре, волосся у мене дуже красиве і густе”. Виявляється, кепку Андрію Данилку просто зручно носити та це у нього новий образ після зірки, яка була у Вєрки Сердючки. Це як уніформа для артиста. Щодо маски Андрій Данилко каже, що це просто звичка, і маску він уже не помічає у себе на бороді. Як сказав Андрій Данилко, чорну маску і кепку він зніме коли Україна переможе. Усі українці сподіваються, що це настане незабаром!

Схожі новини