Артур Логай зізнався, що збирається покинути Україну після перемоги: дав обіцянку своїй родині поїхати

Відомий український актор Артур Логай вперше за довгий час дав ексклюзивне інтерв’ю “Сніданку з 1+1”, в якому розповів про свою діяльність у непрості для його Батьківщини часи.

Зокрема знаменитість влаштував лотерею, головним призом у якій є він сам. Артур збирає гроші, влаштовує розіграш, а зароблені кошти віддає на благочинність. Переможець відправляється з ним на особисту зустріч з ним і сам обирає місце зустрічі.

Артур Логай зізнався, що збирається покинути Україну після перемоги

Артур Логай показав свої апартаменти
Артур Логай зізнався, що збирається покинути Україну після перемоги

Також зірка розповів, що дав певну обіцянку своїй дружині та дітям, яку має твердий намір втілити в життя. Так, чоловік хоче відвезти свою родину на море. Зважаючи на останні події, на території України це не можна буде зробити у найближчі декілька років, тож очевидний маршрут зіркового сімейства — відпочинок за кордоном.

Також Логай поділився правдою про те, як пояснює маленькому сину Леву, чому він покинув свій дім і що відбувається навколо.

“З перших днів ми йому пояснювали, що до нас на землю прийшов дуже злий дядько, який очолює таких же злих людей. І він хоче відібрати нашу хату, а у нас є супергерої, які зараз йому протистоять”

Зірка зізнається, що його спадкоємець все розуміє, хоч і не так, як дорослі. Зірковий батько не припиняє відкривати сину інший світ, який волів би ніколи не бачити сам. Тим не менш Артур вірить, що все налагодиться і перемога не за горами, тож він зможе зробити все заплановане та ощасливити свою сім’ю.

Схожі новини