До багатія Захура утримувала альфонса: Мама Камалії видала секрети особистого життя найбагатшої співачки України

Кохання може виникнути раптово. Достатньо тільки щоб очі зустрілися та пробігла іскра між людьми. Коли виникне кохання, не знає ніхто, але те, що воно з'явилося, відчує кожен

Хто така Наталія Шмаренкова напевно не багато людей дадуть відповідь, навіть якщо вони цікавляться шоубізнесом. А це білява красуня Камалія. Перш ніж стати відомою та популярною, а також улюбленою співачкою, Камалія довго й завзято навчалася. Вона доклала чимало зусиль, щоб стати тим, ким вона є зараз. У цьому їй допомагала мати. Звичайно багато зусиль доклали вчителі музики, викладачі та безпосередньо музиканти. Спочатку мама хотіла, щоб Камалія стала лікарем. Тому Камалія закінчила медичне училище та водночас музичну школу.

Камалія показала свого батька і брата з Чернігова
Коли Камалія побачила свого хлопця з іншою дівчиною, то у неї розпочалася істерика, а потім депресія на три місяці

Але потім Камалія обрала шоубізнес. Як розповіла мама Камалію завжди оточували знамениті та заможні чоловіки, але вона на них не звертала уваги. Бо вона мала хлопця до Захура. Вона закохалася у юриста. Хлопець гарний, але мама бачила у ньому лише один негатив. Камалія купувала йому костюми та він хотів лише фірмові. А потім усі зрозуміли, що він просто альфонс. Коли Камалія побачила свого хлопця з іншою дівчиною, то у неї розпочалася істерика, а потім депресія на три місяці. Після одного гарного знайомства запросив Камалію до себе на чаювання і хотів її морально підтримати. До нього мав приїхати його старовинний друг. То був Захур. Мама швидко зробила зачіску Камалії, нафарбувала губи та відправила в гості. Коли Камалія повернулася додому, то сказала мамі, що вона закохалася з першого погляду Захура. А Захур не зміг відірвати очей на першій їхній зустрічі. Особливо йому сподобалося, як співала Камалія. Так виникає кохання!

Схожі новини