Ольга Сумська вперше зізналася, про що говорила з покійною мамою Ганною Іванівною перед її смертю: “Не вірила”

24 лютого фанати акторської династії Сумських дізналися трагічну новину: Ганна Іванівна відійшла на той світ. Ольга Сумська не могла стримати емоцій, адже її матір не змогла витримати усього болю від того, що відбувається і вирішила назавжди піти з цього світу.

У родини виникли серйозні проблеми з похованням, адже в Києві не було можливості провести церемонію, як заведено. Тим не менш, Ольга та Наталія зробили усе необхідне та попрощалися з мамою під свист сирен. Онучка Ганни Іванівни Тоня не змогла приїхати на похорони через те, що знаходилася в Москві. А згодом Ольга В’ячеславівна розповідала, що Тоня дуже плакала і хотіла приїхати.

Ольга Сумська вперше зізналася, про що говорила з покійною мамою Ганною Іванівною перед її смертю

Нещодавно Ольга Сумська дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповіла про свої останні діалоги з покійною матір’ю. Виявляється, Ганна Іванівна не хотіла вірити у правду, і постійно взивала до Господа. Це дійсно було дуже важко для літньої жінки, яка пережила голодомор та Другу світову війну.

Ганна Іванівна Сумська (праворуч)
Ольга Сумська вперше зізналася, про що говорила з покійною мамою Ганною Іванівною перед її смертю

Необхідно відмітити, що родина одразу ж евакуювалася після того, як віддала Ганну Іванівну землі. Зараз Ольга Сумська знаходиться у Греції, де спілкується та допомагає переселенцям. Її чоловік Віталій Борисюк повернувся до Києва і також займається волонтерством. Рідна сестра Ольги Наталія ніколи не була такою ж комунікабельною, тому де на даний момент знаходиться жінка, достовірно невідомо.

Схожі новини