Молода дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова оприлюднила свої заробітки: на життя в Ізраїлі вистачить

Кожна жінка хоче бути незалежною, особливо фінансово. Декому це вдається, іншим доводиться розраховувати на гроші чоловіка чи свого шанувальника

Події, що відбулися 24 лютого 2022 року в Україні, сколихнули світ. Більшість людей у ​​країнах “спала пелена з очей” і вони побачили справжнє обличчя сучасної росії. До цієї дати люди жили спокійно, планували відпустку або ремонт квартири, а також навчання в інституті. Після 24.02.2022 року світ змінився. Змінилися пріоритети в житті та найголовнішою цінністю виявилося саме життя людини. Представники шоубізнесу давали концерти, виступали на корпоративах та мали відмінні гонорари за все це. Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова розкрила подробиці свого фінансового життя у соцмережі Instagram.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Віктор Павлік та Катерина Репяхова

Катерина Репяхова розповіла, як їй вдалося стати успішною жінкою і бути незалежною від доходів чоловіка. Наразі Катерина Репяхова перебуває зі своїм маленьким сином в Ізраїлі. Вона виїхала з України, бо вважає, що там нині небезпечно для неї та її сина. На своїй сторінці в інстаграм Катерина Репяхова публікує знімки з обранцем, і ділиться нюансами материнства, просуває магазини та різноманітну продукцію. Своїм шанувальникам Катерина Репяхова розповіла, скільки вона, отримувала до 24.02.2022 року. Ця цифра коливалася близько семи тисяч доларів на місяць. Вона мала вже 40 000 передплатників. Іноді її гонорари були й більшими – 10 000 доларів. Проте Катерина Репяхова всі гроші не витрачала, а інвестувала у розвиток своєї сторінки в інстаграм.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.