Зірковий бебі-бум 2022: хто з українських зірок готується незабаром народити малечу – Маремуха, MARUV та інші

Як би там не було, але українські матусі продовжують дарувати життя малечі. Хто з представників шоу-бізнесу от-от має народити чи вже народив, дізнайтеся в нашій статті.

У складні для України часи народження дітей — новина, яка дійсно може вселити надію в серця. І як би важко не було, українські матусі продовжують дарувати нове життя. Серед представників шоу-бізнесу вже є ті, хто відсвяткував поповнення в родині під час воєнного положення.

Вікторія Маремуха

Зірковий бебі-бум 2022

Зірка програми “Топ-модель по-українськи” Вікторія Маремуха нещодавно повідомила, що вони з її чоловіком Луї чекають на первістка.

Пара поділилася, що це буде хлопчик. І навіть запропонувала шанувальникам по ділитися ідеями щодо імені для спадкоємця.

MARUV

MARUV знову дає відсіч хейтерам
Зірковий бебі-бум 2022

Інша знаменита виконавиця повідомила про майбутнє поповнення в родині не так давно. Однак її зізнання було сприйнято, як виправдання за мовчання.

На даний момент співачка обмежила доступ до своєї особистої сторінки в соціальній мережі Instagram для українців, чим підтвердила свою позицію. Тим не менш, зірки намагаються якомога менше говорити про MARUV, адже дитина ні в чому не винна.

Олександр Скічко

Зірковий бебі-бум 2022. Фотографія з телеграм каналу Олександра Скічко

Дружина Олександра Скічка народила дитину за кордоном. Про це знаменитість повідомив декілька тижнів тому. Малеча народилася в цілком здоровою і вже дуже скоро опиниться в обіймах зіркового батька.

Необхідно відзначити, що Настя Каменських знову привернула до себе увагу, спричинивши чутки про її імовірну вагітність. Втім, плітки поки що не підкріплені підтвердженням артистки. А Каменських вже неодноразово підозрювали у цікавому положенні дарма.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.