38-річна Джамала прогулялася столицею Америки в кольорах прапору України: на увесь світ заговорила про Маріуполь

Джамала прилетіла до Америки у рамках свого волонтерського туру. Українська співачка з'явилася на вулицях Вашингтону в синьо-жовтому вбранні.

Українська співачка Джамала від початку повномасштабного вторгнення росії на території України встигла об’їхати майже всю Європу. Артистка не відпочиває, а навпаки виступає у різних куточках світу з волонтерськими концертами, кошти від яких йдуть захисникам Україні. На даний момент Джамала зібрала 90 мільйонів євро.

Зараз артистка прилетіла до Америки, де на одному із головних телеканалів CNN заговорила про Маріуполь.

“Нон-стопом отримую новини про жахи Маріуполя. Сьогодні мер міста заявив, що до кінця року там може померти ще 10000 людей. Бо росія перетворює Маріуполь на гетто. Немає ліків, медичної допомоги, і навіть водопостачання. Коли більша частина тих, хто залишається в місті — хворі та люди похилого віку. Єдиний шанс врятувати понад 150 тисяч маріупольців — провести повну евакуацію міста”, – сказала Джа.

Джамала виїхала з України в перші дні повномасштабного вторгнення росіян. Спочатку вона планувала залишатися разом із родиною в Києві, однак згодом прийняла непросте для себе рішення — вивезти з країни двох маленьких синів задля їхньої безпеки.

Цей вибір був особливо важким для співачки, оскільки вдома залишився її чоловік. Джамала перевезла дітей до рідної сестри, яка проживе разом із сім’єю у Стамбулі. Відомо, що зіркові малюки й досі проживають у Туреччині, поки їхня мама співає задля України у різних куточках світу.

Джамала з синами
Джамала з синами

Виконавиця зізнавалася, що зараз вона робить все, що в її силах — саме так й мають робити люди з великою аудиторією: говорити своїм прихильникам правду про події в Україні.

Схожі новини