Дружина Григорія Решетніка Христина натякнула на свою вагітність: сина назвуть на честь американського Президента

Дружина відомого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина розповіла про свою поїздку з дітьми, а також натякнула на поповнення в родині.

Останні декілька років для родини Григорія Решетніка були вельми плодовитими. Його молода красуня-дружина народила йому аж трьох синів. І здається, що пара взагалі не збирається зупинятися на досягнутому.

Лише нещодавно телеведучий ділився своїми планами на майбутнє поповнення в родині. Чоловік підбирав імена для спадкоємців і зовсім не побоявся відповідальності бути багатодітним батьком. Врешті-решт, в нього вже три маленьких сина.

Дружина Григорія Решетніка Христина натякнула на свою вагітність

Його дружина Христина не відстає і також хвилює публіку натяками на вагітність. Нещодавно вона зняла відеоролик під час поїздки з дітьми за кордон. Тоді над автомобілем пролетів лелека. Христина вийшла на зв’язок з користувачами і повідомила, що птах, який вже неодноразово ставав для неї знаком про її майбутню вагітність, знову показав себе.

Нагадуємо, що про скору появу малюка Сашка Христина дізналася саме завдяки лелеці, який показався їй під час відпочинку на Мальдівах.

Нагадуємо, що після новини про введення санкцій проти російської федерації Григорій заявив, що назви свого наступного спадкоємця на честь американського Президента Джозефа Байдена. Згодом телеведучий заявив, що ще один нащадок буде названий Борисом, а потім з’явилася ідея щодо Джавеліни.

Звісно, усе це гумор, але у кожному жарті є доля правди. Сподіватимемося, що Григорій та Христина зупиняться на імені Борис, який буде дуже добре звучати з прізвищем Решетнік.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини