66-річна Наталія Сумська кардинально змінилася під час війни: волосся сховала в пучок, одягається у чорне

Легендарна українська акторка Наталія Сумська навіть у своєму немолодому віці зачаровувала красою, але зовнішність артистки зазнала змін через війну.

24 лютого росія розв’язала війну проти України, яка розділила життя кожного українця на до та після. Стосується це і зірок українського шоу-бізнесу.

Сестри-акторки Сумські на третій день російського вторгнення втратили свою маму Ганну Іванівну Опанасенко-Сумську, про що повідомила Ольга. Ховали берегиню акторської династії у Києві під звуки сирен і з молитвою священника.

Дуже вдарила по зірковій родині втрата Ганни Іванівни. Та не лише це стало причиною появи нових зморшок і сивих волосин у сестер. Бачачи наслідки дій окупантів у різних містах України, у Сумських, як і у всього українського народу, болить душа, але не дивлячись ні на що віра в перемогу зростає з кожним днем.

Ольга Сумська показала, як виглядала у 19 років
Наталія Сумська кардинально змінилася під час війни

Наталія Сумська кардинально змінилася під час війни

На відміну від Ольги, Наталія не відрізняється активністю в соціальних мережах, але Інстаграм у неї є, а на останніх фото з мирних часів вона постала у доволі моложавому образі, що їй дуже пасує — з розпущеним волоссям, у жовтій блузі вільного крою з відкритим декольте, блідо-рожевих лосинах та білих кедах.

Наталія Сумська одягла лосини з кедами і одразу помолодшала
Наталія Сумська кардинально змінилася під час війни

Втім, на недавньому концерті в Полонному для переселенців Сумська-старша виглядала зовсім інакше — у чорному вбранні, зібравши розкішне волосся в пучок, зі сповненим смутку поглядом.

Наталія Сумська кардинально змінилася під час війни

Там Наталія, до речі, виступала разом зі своїм чоловіком Анатолієм Хостікоєвим. Пара робить все, аби підняти бойовий дух співвітчизників.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини