Екс-холостячка Ксенія Мішина планує другу дитину: у акторки народиться донька, і не від Олександра Еллерта

Знаменита українська акторка Ксенія Мішина заговорила про народження ще однієї дитини в її сім'ї. Знамениті зізналася, що дуже хоче дати життя дівчинці.

Знаменита українська акторка Ксенія Мішина, яка відома далеко за межами батьківщини, а на даний момент працює у популярному проекті у Бельгії, є матір’ю хлопчика. Син Платон народився від зв’язку з чоловіком, який не зміг стати повноцінним батьком для свого спадкоємця і не був здатен будувати здорову сім’ю.

Ксенія швидко прийняла рішення піти від нього, адже це було найкращим виходом із ситуації. На даний момент акторка виховує сина одна.

Екс-холостячка Ксенія Мішина планує другу дитину

Мішина мала можливість створити повноцінну сім’ю разом з Олександром Еллертом, який також виховує доньку Елю. Але минулого року стало відомо, що пара так і не змогла досягти компромісу і розірвала стосунки. Олександр досі не вірить в те, що це кінець, і намагається повернути екс-холостячку. Втім Ксеня запевняє: вона рішення прийняла, і воно кінцеве.

Натомість зірка не полишає мрії народити дівчинку. Нещодавно вона повідомила про це на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Ксенія Мішина планує другу дитину. Скріншоти особистої сторінки акторки

Про те, ким вона бачить батька її наступної дитини, Ксенія не пояснила. Однак, немає ніяких сумнівів, що знаменитість має багатий вибір серед успішних чоловіків.

Нагадуємо, що офіційною причиною розриву Ксенії та Олександра стала несумісність їхніх характерів. Комік не одноразово намагався змінити свою поведінку і підлаштуватися під стиль життя Мішиної, але натура взяла верх, і він не зміг реалізувати свої бажання. Ксенія та Олександр розійшлися друзями.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.