Як виглядає дружина переможця Холостячки-2 Задворного, яка вплинула на роман з Огнєвіч: “Буду присутньою завжди”

Переможець другого сезону романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Андрій Задворний має позаду невдалий шлюб. Златі Огнєвіч довелося познайомитися з його колишньою дружиною.

Потрапивши на реаліті-шоу Андрій Задворний не приховував того факту, що в нього позаду є невдалий шлюб. У цьому союзі в нього народилася донька Кіра, у якій він душі не чаїть. Огнєвіч дуже тішив той факт, що її обранець неймовірно ніжно ставиться до своєї спадкоємиці, а от ставлення до себе його колишньої дружини вона, здається, не оцінила по достоїнству. Що ж розповіла жінка співачці?

Як виглядає екс-дружина Андрія Задворного

Так, коли співачка дізналася, що їй доведеться говорити з екс-дружиною Андрія, вона була шокована. І варто відмітити, що жінка почала розмову з вельми сміливої заяви:

“Як ви ставитеся до того, що я буду присутня завжди?”, – запитала колишня Задворного в Огневич.

Злата була вражена таким вчинком Андрія. До того ж, донька учасника поставила батькові пряме запитання про можливе весілля.

Як виглядає екс-дружина Андрія Задворного, яка вплинула на стосунки з Златою Огнєвіч

Однак, як з’ясувалося згодом, жінка поставилася до Злати краще, ніж більшість членів родини її можливих обранців. Аудиторія добре відреагувала на поведінку Злати та відзначила, що вона була дуже доброзичливою.

Очевидно, що ця зустріч вплинула на остаточний вибір Злати, яка побачила, що Андрій зумів зберегти хороші стосунки з екс-дружиною заради дитини.

Нагадуємо, що на даний момент Андрій знаходиться в Україні та всіляко допомагає захисникам тримати оборону. Окрім цього бізнесмен заявив, що назавжди відмовляється від російської навіть на побутовому рівні і переходить на українську мову.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.