Коли Алла Мазур встигла стати мамою і чому про це мовчав Роберт Опаленик: приховати правду не вдалося

Одна з найвідоміших українських журналісток Алла Мазур подробиці особистого життя не розсекречує, але деякі факти приховати від публіки все ж таки не вдалося.

Алла Мазур — авторитетна журналістка, яку можна назвати справжньою старожилкою “плюсів”. Ще в шкільні роки вона писала статті в місцеву газету, вищу освіту отримала в Київському університеті імені Тараса Шевченка на факультеті журналістики, і саме 1+1 приніс їй широку популярність.

Багато років ведуча ТСН тримає українців в курсі всіх новин, але не лише це цікавить публіку. Однією з найобговорюваніших публікою тем є особисте життя героїні статті.

На піку своєї кар’єри у 42 роки Алла стала мамою хлопчика Артема. Він є першим і єдиним нащадком знаменитості. Особистість його батька журналістка ніколи не видавала, але зізнавалася, що він привітав кохану першим — одразу приїхав у пологовий будинок та презентував новоспеченій мамі розкішний букет квітів.

Коли Алла Мазур встигла стати мамою і чому про це мовчав Роберт Опаленик

Своє рішення не посвячувати фанатів у деталі особистого Мазур прийняла через те, що ще до народження дитини в пресі почали з’являтися безліч вигадок, тож розвивати сімейну тему вона не захотіла і з роками.

Точно відомо, що син Алли має в документах прізвище батька, він російськомовний, на її професійну діяльність не впливає, бо не політик і не олігарх, як запевняє журналістка.

За чутками, ним може бути Роберт Опаленик, що займає посаду головного редактора “ТСН Тиждень”, оскільки неодноразово Мазур виходила на світські раути саме в його компанії, але офіційно, звичайно, їхні стосунки суто робочі та не виходять за професійні рамки.

Роберт Опаленик і Алла Мазур
Коли Алла Мазур встигла стати мамою і чому про це мовчав Роберт Опаленик

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини