Розлучатися передумали: дружина Романа Сасанчина приїхала з Польщі в Україну і показала зустріч співака з донькою

Дворазовий переможець шоу "Голос країни" Роман Сасанчин нарешті побачився з донькою після тривалої розлуки — дружина співака через війну виїхала в Польщу, але нещодавно повернулася додому.

Після перемоги в дорослому сезоні шоу “Голос країни” Роман Сасанчин здобув широку популярність публіки, від якої він не приховував подробиць особистого життя. Так, навесні 2021-го співак освідчився своїй коханій дівчині Іванні, влітку пара зізналася, що чекає на поповнення, а вже взимку вони одружилися і стали батьками. У молодих людей народилася донечка Елізабет.

Коли дитині ще не було й двох місяців, в Україні почалася війна. Незважаючи на те, що родина живе на Тернопільщині, де відносно спокійно, вони прийняли рішення, що Іванна має виїхати з Елізабет в Польщу.

Роман Сасанчин в 19 років став батьком
Дружина Романа Сасанчина нарешті привезла додому чотиримісячну доньку

Період розлуки дуже позначився на стосунках подружжя — дружина Сасанчина повідомляла своїм підписникам в Інстаграмі, що вони розлучаються. Та пізніше їм все ж таки вдалося порозумітися. Ба більше, пара повідомила про плани повінчатися.

Нарешті після довгої розлуки Іванна повернулася з Польщі додому. Кадри возз’єднання молодої сім’ї з’явилися на сторінці коханої співака.

Дружина Романа Сасанчина нарешті привезла додому чотиримісячну доньку

На опублікованих світлинах щасливий Роман тримає Елізабет на руках та не може нею намилуватися.

Дружина Романа Сасанчина нарешті привезла додому чотиримісячну доньку
Дружина Романа Сасанчина нарешті привезла додому чотиримісячну доньку

Дорога видалася нелегкою для улюблених дівчат Сасанчина. Спочатку вони добиралися до прикордонного Перемишля, а потім потягом їхали в Тернопіль. Наразі невідомо, чи надовго Іванна повернулася в Україну, але перед поверненням вона потурбувалася про те, щоб виглядати для чоловіка на всі 100% та наростила волосся.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.