Син онкохворої Анастасії Заворотнюк зізнався, що так само, як і мати має невиліковну хворобу: хрест на кар’єрі

Син відомої російської акторки Анастасії Заворотнюк Майкл вперше зробив зізнання про стан свого здоров'я. У хлопця невиліковна хвороба. Усі деталі в статті.

Анастасія Заворотнюк четвертий рік бореться із агресивною формою раку. Акторка не показується на публіці, а про те, що з нею відбувається, найчастіше каже її старша дочка Ганна. Дівчина не приховує, що хвороба мами далася взнаки і на її стані. Ось уже два роки красуня поневіряється по лікарях. Варто відмітити, що гліобластому вважається невиліковною, тому надати допомогу акторці погодилося тільки російські лікарі.

Не все добре зі здоров’ям і в сина знаменитості Майкла Стрюкова.

Син онкохворої Анастасії Заворотнюк зізнався, що так само, як і мати має невиліковну хворобу

Анастасія Заворотнюк
Син онкохворої Анастасії Заворотнюк зізнався, що так само, як і мати має невиліковну хворобу

Майкл Стрюков будує кар’єру артиста. Він серйозно займається музикою. Ось тільки цьому може завадити недуга.

Син зірки “Моєї прекрасної няні” повідомив, що лікарі виявили у нього небезпечне хронічне захворювання. Майкл має тремор руки.

“Для гітариста так собі фіча, а для блек-металіста краще не придумаєш”, – розповів юнак, намагаючись зберігати оптимізм.

Нагадаємо, Анастасія Заворотнюк тричі була одружена. У шлюбі з бізнесменом Дмитром Стрюковим вона народила 1996 року доньку Ганну, а 2000-го – сина Майкла. Акторка не раз говорила, що просто обожнює своїх дітей і не втомлюється захоплюватися їхніми успіхами. Так, її старша донька закінчила вуз у Нью-Йорку. А син Майкл вивчав право в МДІМВ. При цьому спадкоємець мріяв стати актором.

Дивлячись на хлопця, дивуєшся – настільки він схожий на свою знамениту маму. До 2006 року Майкл жив у Америці, де й народився. Саме цією обставиною пояснюється його ім’я. Стрюков любить малювати та писати вірші. Він уже рік живе із художницею на ім’я Софія. Обранниця Майкла дуже схожа на Заворотнюк у молодості. У пари все серйозно. Зірковий син вважає кохану громадянською дружиною.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.