Донька Сніжани Єгорової Стася Ровінська переїхала з України далеко за океан і пояснила чому: “Я зрадниця”

Відома українська телеведуча та донька Сніжани Єгорової Стася Ровінська назавжди переїхала з України зі своїми дітьми й чоловіком і не збирається повертатися додому найближчим часом.

Стася Ровінська — ведуча програми “Твій день” на каналі 1+1. Також публіка її знає як доньку скандально відомої Сніжани Єгорової, що неодноразово висловлювала свою прихильність до політики путіна, який розв’язав повномасштабну війну проти України. Робила вона це з-за кордону, куди виїхала ще восени 2021-го.

Прихисток Єгорова знайшла в Туреччині, де зрештою змінила свою позицію, але не за покликом серця, а через бюрократію — її молодшим дітям у посольстві відмовили подовжувати дію закордонних паспортів. Саме тоді Сніжана перевзулася.

Донька Сніжани Єгорової Стася Ровінська публічно послала матір слідом за російським кораблем
Донька Сніжани Єгорової Стася Ровінська переїхала з України далеко за океан

Ровінська публічно відхрестилася від матері через кардинально протилежні погляди на ситуацію та закликала українців не реагувати на витівки неньки, зробивши вигляд, ніби її не існує — мовляв, це найбільший страх Єгорової, щоб її забули. А днями стало відомо, що і Стася виїхала з України — не просто перечекати війну, а побудувати нове життя за кордоном.

Донька Сніжани Єгорової Стася Ровінська переїхала з України

У своєму Інстаграмі Стася Ровінська повідомила, що разом з чоловіком Ярославом і трьома маленькими дітьми переїхала в серце Сполучених Штатів Америки — у Нью-Йорк.

“У мирний час ми б ніколи не наважились це зробити, та доля привела нас у це місто…”.

Старша дочка, зять та онуки Сніжани Єгорової
Донька Сніжани Єгорової Стася Ровінська переїхала з України далеко за океан

Як і очікувалося, реакція підписників була неоднозначною — одні підтримали зірку та побажали їй успіху, а інші засудили:

“Друзі, ви знаєте, що я завжди відверта з вами, тому і поділилась, що ми зараз в Америці. Відверто, боляче читати коментарі, що я зрадниця. Але людей, які підтримують набагато більше, дякую вам за це, це дуже-дуже потрібно мені зараз”, – звернулася телеведуча до фанатів.

Донька Сніжани Єгорової Стася Ровінська переїхала з України далеко за океан
Донька Сніжани Єгорової Стася Ровінська переїхала з України далеко за океан

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини