Подвійний пасадобль Надії Мейхер та Дар’я-рятувальниця: шокуючий 9-й ефір

Після ефіру емоції зашкалюють.

Цей ефір став одним з найспекотніших за весь сезон “Танців з зірками”. Темою випуску був “вечір тріо”, тож пари відірвалися на повну.

Найбільше пішла у відрив екс-учасниця гурту “ВІА Гра” Надія Мейхер, станцювавши запальний пасадобль відразу з двома партнерами, Кирилом Васюком та Даніелем Самлемом. Відео їх виступу з’явилося на офіційному ютуб-каналі проекту “Танці з зірками”. А фрагмент танцю виклали на офіційній сторінці проекту в Instagram.

Під фрагментом виступу на офіційному інстаграм-каналі шоу прихильники пари висловили захоплення Надією Мейхер і лишилися під сильним враженням від виступу. У коментарях фанати поділилися сильними враженнями від виступу тріо, яке відкривало 9-й ефір танцювального шоу.

Глядачів, суддів та ведучих вразило також зізнання акторки Дар’ї Петрожицької і її рішення піти з проекту “Танці з зірками” добровільно. Учасниця пояснила це тим, що втомилася, адже крім репетицій вона на час проекту не припинила зйомки у серіалі “Папік”.

Таке прохання Дар’я Петрожицька озвучила після оголошення результатів ефіру. Таким чином пара врятувала дві пари номінантів від вильоту з проекту.

Під фрагментом з висловлюванням акторки прихильники пари лишили багато коментарів підтримки. Фанати пари зрозуміли мотиви чому Даша пішла з проекту сама і не пропустили нагоди показати зуби з проводу 10 балів Ользі Фреймут від Катерини Кухар. А дехто зпропонував влаштувати перезавантаження і відправити на паркет Влада Яму і Катерину Кухар, а у суддівське крісло помїсадити Олену Шоптенко, Дмитра Дікусара і Женю Кота.

Чим ще шокують “Танці з зірками” невідомо, али точно знаємо, далі буде ще цікавіше.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини