Актор “Дизель Шоу” Олександр Бережок втретє став батьком: хто народився та як назвали малюка?

Актор відомого українського гумористичного шоу "Дизель шоу" Олександр Бережок повідомив про поповнення в родині. Дружина коміка подарувала йому доньку.

Актор гумористичного шоу “Dizel Шоу” Олександр Бережок утретє став батьком. Дружина артиста Олена Єрохіна 26 травня народила доньку. Про це повідомили на офіційній сторінці шоу в соціальній мережі Instagram.

“Сьогодні наш Сашко втретє став татом! Татом чарівної, прекрасної і такої бажаної дівчинки. Ми знаємо, як сильно ти на неї чекав”

Актор Дизель Шоу Олександр Бережок втретє став батьком

Пара скористалася послугою “Пологи у воді”, і, зважаючи на знімок, щасливий батько особисто перерізав пуповину. Вага новонародженої – 3125 г, а зріст – 52 см. Як назвали дочку, поки що тримає в секреті.

Раніше Бережок зізнавався, що на 90% був упевнений, що народився хлопчик. Але те, що народиться дівчинка, видавала особлива вагітність Олени.

“Я розумів, що щось не таке. Вона мала іншу вагітність, особливу. Якщо перші дві проходили спокійно, то цього разу Альону мучив токсикоз. Вона була трохи примхлива”, – розповідав актор.

Варто відмітити, що раніше пара виховувала двох хлопчиків. Про вагітність дружини Олександр повідомив напередодні війни, у січні. Не дивлячись на небезпеку, його дружина залишилася в Україні і народжувала в українському пологовому будинку. Зіркове подружжя дуже схвильовано народженням дівчинки, і вже активно приймає привітання з поповненням.

Варто відзначити, що хлопчики дуже неоднозначно сприйняли новину про народження дівчинки, і молодший навіть трохи образився, що народився не братик. Втім, це звичайна справа для багатодітних сімей. Головне, що дівчинка народилася абсолютно здоровою.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини